Proszę czekać trwa wykonywanie rządzenia.

Logowanie


Możesz logować się na podstawie loginu lub adresu e-mail jaki podałeś podczas rejestracji. W razie problemów z logowaniem możesz skorzystać z formularza resetu hasła.
Możesz się również zarejestrować przy pomocy formularza rejestracyjnego.

×

Wprowadzanie zmian w projekcie


Jeżeli chcecie Państwo dokonać zmian w projekcie, którym jesteście zainteresowani prosimy w formularzu zamówieniowych wypisać czego one dotyczą. Wraz z wysłanym projektem otrzymacie Państwo od nas bezpłatną zgodę na dokonanie zmian przez uprawnioną osobę dokonującą adaptacji do warunków miejscowych. Zmiany w projekcie możemy również wykonać w naszym biurze po wcześniejszym kontakcie i omówieniu zakresu zmian i terminu realizacji.


ZMIANY BEZ ZGODY AUTORÓW

-Lustrzane odbicie
-Zmiana materiałów ściennych, izolacyjnych i wykończeniowych
-Zmiana pokrycia dachowego
-Zmiana kąta nachylenia dachu o 5 stopni
-Zmiana wymiarów budynku do 10%
-Zmiana stolarki okiennej i drzwiowej
-Rozwiązań funkcjonalnych wewnątrz budynku oraz przesunięcia lub likwidacji ścianek działowych
-Dostosowanie do warunków gruntowych i zmiana wymiarów fundamentów
-Wymiarów przekrojów lub rozstawu elementów więźby dachowej wynikające z dostosowania budynku do strefy śniegowej lub wiatrowej
-Zmiana funkcji pomieszczeń
Jeżeli Państwa budynek odbiega znacząco od oferowanych przez nasze biuro, możemy w krótkim terminie wykonać projekt dowolnego budynku według Państwa propozycji. Zawsze prosimy o kontakt telefoniczny lub e-mailowy. Jestesmy do Państwa dyspozycji i chętnie odpowiemy na wszystkie pytania.